ИСТОРИИ

Про що ви мрієте, коли заплющуєти очі? Мої думки мають особливість гуляти вночі, неквапливо прогуляючись площою Таймс сквер, досхочу надихавшись міським повітрям, вони з радістю блукають серед кав'ярень і знаходять саме ту, де героїня серіалу Секс і місто с подружками полюбляли сидіти і обговорювати чоловіків і пити Космополітен.

З'івши свіженьки запашні тістечка, я виходжу на Бродвей і потрапляю під зливу, від якої тепло на душі, бо зігрівають обійма великого міста. Босоніж, несучи кабли на великих підборах у руках, я радісно під стукіт дощу наспівую Tina Turner Симпл зе Бест, бо, здається, в Нью Йорку все бест оф зе бест і навіть я ))) Далі сідаю у автомобіль ретро-стилю, прихопивши з собою блукаючий вулицями вітерець та гарний настрій, і разом мчимо до статуї Свободи, у якої я попрошу для своєї краіни миру, спокою та, авжеж, свободи.

Розплющую очi, в які з відкритого віконця потрапили зірки, з присмаком мрії, поправивши різнокольорову мапу над головою, я тихесенько засинаю, бо знаю, що завтра вночі я знову зустрінусь з Нью Йорком. А ви про що мрієте, коли заплющуєте очі?