ИСТОРИИ

Моє знайомство з Cosmopolitan відбулось ще у шкільні роки. У школі я не мала нічого спільного з дівчиною з обкладинки журналу. В той час коли мої ровесниці модно вдягались, бігали на побачення, користувались косметикою, були популярними в школі, я весь свій вільний час приділяла навчанню, улюбленому заняттю і після уроків бігала в художню школу. Я була непомітною, дивакуватою, відрізнялась від однокласниць і заздрила їхній популярності. Мене ніхто серйозно не сприймав, бо я не вписувалась у їхні стандарти.

Через несприйняття однолітками мені було складно виражати себе. Але завдяки Cosmo я зрозуміла, що таке Свобода Бути Собою. Саме читаючи Cosmo, я усвідомила, що я – особлива і всьому свій час. Bирішила не випереджувати події, головне – залишатись Собою і не боятись бути не схожою на інших.

Ефект не примусив себе чекати. Oдного разу, побачивши в черговому номері Cosmo фотосесію з новими трендами, я купила собі високі гетри за коліна, вдягнула коротку спідничку і впевнено пішла підкорювати світ ))) Звісно, мене чекали насмішки, жарти типу "я футболіст" і неприємні підколювання. Моя дитяча несформована психіка цього б не витримала, якби не той факт, що буквально через тиждень більшість дівчат в школі були в гетрах... Ось тоді я й зрозуміла, що проблема не в мені, а в моєму оточенні. І не раз переконувалась в цьому, ставши студенткою.

Змінилось все: і я, і люди, які мене оточували. Я продовжувала черпати натхнення у Cosmo, часто експериментувала iз зовнішністю і більше не боялась бути білою вороною. Завдяки цьому уроку, я й досі вірна собі, не боюсь виражати себе, я відкрита до нових експериментів, розвиваюсь, надихаюсь, подорожуючи світoм. І лише інколи з посмішкою згадую ту історію з гетрами...