ИСТОРИИ

Він повернув мені блиск в очах... Взявши вперше на руки свою молодшу донечку, дивлячись коханому чоловіку у вічі, я відчувала себе безмежно щасливою... Проте кілька місяців потому за браком часу, сили чи бажання, я поступово почала перетворюватися на таку собі анти-жінку-cosmo: без манікюру, з недоглянутим волоссям та кількома зайвими кілограмами.

Раніше я подумала б, що це може статися з ким завгодно, тільки не зі мною! Я знаю, як підтримувати себе у формі, як поводити себе з чоловіком, як виховати дітей гідними людьми. Це все так, але коли ти постійно вдома з двома дітьми: граєшся, гуляєш, чомусь навчаєш, при цьому виконуючи хатню роботу, адекватне мислення кудись зникає, разом з простим бажанням будь-що робити...

Знесилена та виснажена, я сіла відпочити. Ненароком мій погляд впав на глянець, який лишила сестра. Мабуть, це і був мій cosmo-ефект! Гортаючи сторінку за сторінкою, я задавала собі питання: "А коли я востаннє тримала Cosmo? Чому? Невже я не можу викроїти трохи часу для себе?" Відповіді, як і рішення, з'явилися самі собою. Я не могла повірити... Для будь-якої нормальної людини це досить звично, а для мене, ніби похід у SPA-салон! Це може здатись смішним, але я навіть відчула гордість за себе – я приймаю ванну! (Як правило, душ – 2-5 хвилин – це легко, а от ванна). Я лежала і посміхалась... Мої любі донечки гуляють з чоловіком, мені ще потрібно прибрати квартиру, приготувати вечерю, випрати одяг. А я відпочиваю!

Наступним кроком стало волосся, шкіра та нігті. Після свого "відновлення", стоячи перед дзеркалом, задоволена, впевнена у собі та приваблива, я помітила звичний блиск в очах... Чи можу я зараз назвати себе жінокю-cosmo? А чому б і ні! Для цього ж не обов'язково мають бути високі підбори, одяг останніх тенденцій та ефектний макіяж. Для гарного глянцю потрібна не лише гарна обкладинка, а й цікаве наповнення. Мій коханий, як і раніше, милується, захоплюється та пишається мною, а донечки зростають в гармонії любові та краси. Cosmo допоміг мені зрозуміти, що кожна жінка зможе бути щасливою по-справжньому лише тоді, коли вона відчує себе справжньою жінкою! Дякую Cosmo!